Aktywne ferie w GOK Borowa

Ferie to czas relaksu po ciężkiej pracy przez pierwszy semestr nauki w szkole oraz okazja by nabrać energii na kolejne miesiące. W czasie zimowego wypoczynku nie można pozwolić sobie na nudę, dlatego Gminny Ośrodek Kultury w Borowej przygotował bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Ferie rozpoczęliśmy słodko i kolorowo. Uczestnicy zajęć kulinarnych upiekli przepyszne pierniczki, które udekorowali własnoręcznie przygotowanymi lukrami.

Każdy chętny, duży czy mały, mógł spróbować swoich sił w czasie otwartych zajęć tanecznych. W szerokiej gamie zajęć znalazły się też plastyczne. Najmłodsi wykonali pachnące koszyczki, które udekorowali wiosennymi kwiatami, starsi wykazali się tworząc wróżki z wełny czesankowej.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się wspólne nocowanie w Ośrodku Kultury, gry logiczne i zabawy manualne.

Zorganizowane zostały też dwa wyjazdy do kina. Pierwszy na film animowany „Fernando”, który zakończył się wizytą w kręgielni. Drugi na bajkę „Mała, wielką stopą”, po której dzięki uprzejmości właścicieli Extrime Fitness w Mielcu, mogliśmy zapoznać się z działalnością siłowni.

Na pożegnanie ferii wszyscy bawili się na balu karnawałowym, który odwiedził niespodziewany gość – bałwan Olaf. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Z okazji Tłustego Czwartku wszyscy uczestnicy imprezy na poczęstunek otrzymali tradycyjnego pączka.

Niezależnie od rodzaju zajęć, każda forma aktywnego wypoczynku stanowi świetną okazję do poszerzenia horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie i miło spędził czas w naszym Ośrodku.

ZOBACZ GALERIĘ